Ermenistan’ın Bağımsızlık Gününde Niagara Şelalesi Ermeni Bayrağının Renkleriyle Aydınlatılacak - Gündem
27 Kasım 2021 - Հակական տոմար - Տարի : 4514 / Ամիս : Տրե / Օր : Վահագն / Ժամ : Մթացեալ

Gündem :

12 Eylül 2020  

Ermenistan’ın Bağımsızlık Gününde Niagara Şelalesi Ermeni Bayrağının Renkleriyle Aydınlatılacak -

Ermenistan’ın Bağımsızlık Gününde Niagara Şelalesi Ermeni Bayrağının Renkleriyle Aydınlatılacak Ermenistan’ın Bağımsızlık Gününde Niagara Şelalesi Ermeni Bayrağının Renkleriyle Aydınlatılacak

Her yıl 21 Eylül’de kutlanan Ermenistan’ın Bağımsızlık Günü vesilesiyle, bu sene Niagara Şelalesi, Ermeni bayrağının renkleriyle aydınlatılacak. Bilgi, Ermenistan Cumhuriyeti Ottawa Büyükelçiliği’nden edinildi.

Elçilikten yapılan açıklamada şu ifadeler de yer aldı: “Ermenistan Cumhuriyeti’nin Bağımsızlık Günü vesilesiyle Ermenistan Ottawa Büyükelçiliği, Niagara Şelalesi Aydınlatma Kurulu’yla işbirliği yaparak 21 Eylül’de Niagara Şelalesi’nin Ermeni bayrağının renkleriyle aydınlatılacağını duyuruyor.

Elçilik, 21 Eylül akşam saat 10:00’da başlayıp 15 dakika sürecek olan bu etkinliğe katılmak isteyenleri memnuniyetle davet ediyor. Bu etkinlik, Ermenistan Cumhuriyeti Ottawa Büyükelçiliği ve Niagara Şelalesi Aydınlatma Kurulu’nun işbirliğiyle düzenlenecektir.”

Bu haber akunq kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (akunq) ve yazarına ait olup,
bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.

Opinions expressed are those of the author(s)-(akunq). They do not purport to reflect the opinions or views of bolsohays.com
+