​Azerbaycan akılalmaz terör saldırısını tekrarladı, hedefte yine doğumevi - Gündem
10 Haziran 2023 - Հակական տոմար - Տարի : 4515 / Ամիս : Մարգաց / Օր : Մուրց / Ժամ : Լուսափայլ

Gündem :

04 Kasım 2020  

​Azerbaycan akılalmaz terör saldırısını tekrarladı, hedefte yine doğumevi -

​Azerbaycan akılalmaz terör saldırısını tekrarladı, hedefte yine doğumevi ​Azerbaycan akılalmaz terör saldırısını tekrarladı, hedefte yine doğumevi

Azerbaycan Silahlı Kuvvetleri Karabağ’ın başkenti Stepanakert’e ve diğer yerleşimlerine doğru roket ve füze saldırılarına devam ediyor.

İşte 3 Kasım akşam saatlerinde terör saldırıları bu şekilde gelişti:

20:56 – Hava saldırısı alarmı verildikten sonra iki patlama sesi duyuldu, alarm sesi kapandıktan sonra da bir patlama daha duyuldu.

21:03 ‘Armenpress’ devlet haber ajansının muhabiri füzelerden birinin Stepanakert’teki çocuk yurduna isabet ettiğini aktardı. -

21:27 – Karabağ Savunma Ordusu’nun aktardığı düşmanın hedefinde sadece Stepanakert’in değil, aynı zamanda Şuşi’nin de yer aldığını bildirdi. Aktarılan bilgilere göre Stepanakert’te bir kişi yaralandı.

21:45 – Ermenistan Savunma Bakanlığı Basın Sözcüsü Şuşan Stepanyan Azerbaycan ve Türkiye güçlerinin ‘Smerç’ roketetar sisteminden Stepanakert’teki Doğumevini yeniden bombaladıklarını bildirdi. Füzeli saldırı sonucunda bir kişi yaralandı ve hastaneye kaldırıldı.

Çirkin terör saldırılarına devam eden düşman güçleri bir mahalleyi de hedef aldılar, bir garaj ve bir araba yandı, yandaki evler de büyük hasar gördü.

Şuşi’ye de ‘Smerç’ roketatar sisteminde 3 füze atıldı. İki evde yangın çıktı.

Bu haber ermenihaber kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (ermenihaber) ve yazarına ait olup,
bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.

Opinions expressed are those of the author(s)-(ermenihaber). They do not purport to reflect the opinions or views of bolsohays.com
+