​Nikol Paşinyan`ın eşinin kurduğu birlik 10 günlük eğitimini tamamladı - Gündem
16 Ağustos 2022 - Հակական տոմար - Տարի : 4515 / Ամիս : Նավասարդ / Օր : Մանի / Ժամ : Հոթապեալ

Gündem :

07 Kasım 2020  

​Nikol Paşinyan`ın eşinin kurduğu birlik 10 günlük eğitimini tamamladı -

​Nikol Paşinyan`ın eşinin kurduğu birlik 10 günlük eğitimini tamamladı ​Nikol Paşinyan`ın eşinin kurduğu birlik 10 günlük eğitimini tamamladı

Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan'ın eşi Anna Hakobyan, kurduğu kadın birliğinin 10 günlük eğitim sonrası savaşa hazır olduğunu duyurdu.

Topraklarını işgalden kurtarmak için operasyon yürüten Azerbaycan ordusu, deyim yerindeyse Ermenistan ordusunu sahadan sildi. Savaşta varlık göstermeyen ve paniğe kapılan Ermenistan, sivilleri vurmaya başladı.

KADIN BİRLİĞİ KURMA KARARI ALMIŞTI

Geçtiğimiz günlerde Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan'ın eşi Anna Hakopyan da Ermenistan'ı içinde bulunduğu durumdan kurtarmak için kolları sıvamış ve kadın birliği kurma kararı almıştı.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞIM YAPTI

Son olarak sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Anna Hakopyan, İnstagram hesabından yaptığı paylaşımda "Birliğimiz, 10 günlük eğitimden sonra savaş görevini yerine getirmeye hazır. Birlik, Ermeni çariçe Erato'nun adını taşıyor" ifadelerine yer verdi.

Bu haber haberler kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (haberler) ve yazarına ait olup,
bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.

Opinions expressed are those of the author(s)-(haberler). They do not purport to reflect the opinions or views of bolsohays.com
+