​Serj Tankian’ı anlatan “Truth to Power” belgeseli Şubat ayında ekranlarda olacak - Gündem
29 Mart 2023 - Հակական տոմար - Տարի : 4515 / Ամիս : Արեգ / Օր : Վարագ / Ժամ : Այգ

Gündem :

22 Aralık 2020  

​Serj Tankian’ı anlatan “Truth to Power” belgeseli Şubat ayında ekranlarda olacak -

​Serj Tankian’ı anlatan “Truth to Power” belgeseli Şubat ayında ekranlarda olacak ​Serj Tankian’ı anlatan “Truth to Power” belgeseli Şubat ayında ekranlarda olacak

Dünyaca meşhur “System of a Down” rock grubu solisti Serj Tanian’ı anlatan “Truth to Power” adlı belgesel filmi 19 Şubat 2021 tarihinde ekranlara çıkacak.

Rolling Stone dergisinin aktardığı bilgilere göre film sanatçının müzik hayatını ve aktiveteleri anlatacak. Aynı zamanda filmede Serj Tankian ile geröekleştirilen röportajlar ve onun özel hayatından görüntüler yer alacak.

Dergide yer alan ifadelere göre Ermeni rock şarkıcı daha gençlik yıllarından sosyal adalet arayışların içindeydi ve değişimlere yönelik kendi mesajlarını verebilmek için müziği kullanıyordu. Filmde onun nasıl müzik beslediğini de gösterilecek.

Rolling Stone Tankian’ın ve “System of a Down” rock grubunun diğer üyelerinin 15 yıl aradan sonra, son zamanlarda tekrar bir araya gelip yeni şarkıların kayıdı yaptıklarını da hatırlattı. Bu iki son şarkı “Protect the Land” ve “Genocidal Humanoidz” Artsakh’taki (Karabağ) durumunu dünyaya anlatmaya çalışıyordu.

Bu haber ermenihaber kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (ermenihaber) ve yazarına ait olup,
bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.

Opinions expressed are those of the author(s)-(ermenihaber). They do not purport to reflect the opinions or views of bolsohays.com
+