​Artsakh Cumhurbaşkanı Sözcüsü: Ermeni ve Rus askerler, kendi görevini başarıyla yerine getiriyor - Gündem
08 Aralık 2022 - Հակական տոմար - Տարի : 4515 / Ամիս : Տրե / Օր : Միհր / Ժամ : Կամաւօտ

Gündem :

08 Ocak 2021  

​Artsakh Cumhurbaşkanı Sözcüsü: Ermeni ve Rus askerler, kendi görevini başarıyla yerine getiriyor -

​Artsakh Cumhurbaşkanı Sözcüsü: Ermeni ve Rus askerler, kendi görevini başarıyla yerine getiriyor ​Artsakh Cumhurbaşkanı Sözcüsü: Ermeni ve Rus askerler, kendi görevini başarıyla yerine getiriyor

Artsakh (Dağlık Karabağ) Cumhurbaşkanı Basın Sözcüsü Vahram Poğosyan, Azerbaycan Silahlı Kuvvetlerinin, Şuşi bölgesinde ateş açarak Savunma Ordusunun mevzilerini hedef aldığına dair haberleri yorumladı.

Azerbaycan silahlı kuvvetlerinin, defalarca ateş açtığını, ancak sadece havaya ateş ettiklerini bildiren Poğosyan, “31 Aralık’ta, Yılbaşı gecesinde de benzeri olaylar yaşandı, Azerbaycanlılar havaya ateş etti. Ben Stepanakert’te yaşıyorum ve bu sefer hiçbir ateş sesi duymadığımı söyleyebilirim. Ancak Savunma Ordusu, birkaç defa havaya ateş açıldığını, bizim mevzilerimizin hiç hedef alınmadığını duyurdu” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Sözcüsü, Savunma Ordusu ile Rus barış güçlerinin kendi görevini başarıyla yerine getirmeye devam ettiğini de vurguladı.
Bu haber ermenihaber kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (ermenihaber) ve yazarına ait olup,
bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.

Opinions expressed are those of the author(s)-(ermenihaber). They do not purport to reflect the opinions or views of bolsohays.com
+