​Kardashian ile West`in boşanma davasına ilişkin mahkeme belgeleri basına sızdı - Gündem
30 Ocak 2023 - Հակական տոմար - Տարի : 4515 / Ամիս : Արաց / Օր : Գիշերավար / Ժամ : Հուրփեայլեալ

Gündem :

02 Mart 2021  

​Kardashian ile West`in boşanma davasına ilişkin mahkeme belgeleri basına sızdı -

​Kardashian ile West`in boşanma davasına ilişkin mahkeme belgeleri basına sızdı ​Kardashian ile West`in boşanma davasına ilişkin mahkeme belgeleri basına sızdı

ABD'li Ermeni reality yıldızı Kim Kardashian'la boşanma aşamasında olan şarkıcı eşi Kanye West'in boşanma davasına ilişkin mahkeme belgeleri basına sızdı. Çiftin, 'Uzlaşmaz farklılıklar' sebebiyle ayrılık kararı aldığı belirtildi.

Kim Kardashian ile şarkıcı eşi Kanye West, evliliklerinin sonuna geldi. Çiftin basına sızan mahkeme belgeleri sayesinde boşanma nedenleri ve dört çocuğun velayetini kimin istediği öğrenildi.

40 yaşındaki Kardashian'ın Hollywood'un ünlü boşanma avukatı Laura Wasser ile Los Angeles merkezindeki mahkemeye başvurmuştu.

Çiftin "Uzlaşmaz farklılıklar" sebebiyle ayrılık kararı aldığı öğrenildi.

The Sun gazetesi tarafından yayınlanan dosyalar, çiftin dört çocuğu North (7),Saint (5),Chicago (3) ve Psalm’ın (21 aylık) ortak velayetini istediğini de doğruluyor.

Belgelere göre ayrıca Kardashian, boşanma sonrası kendisi veya West tarafından eş desteği verme yetkisinin sonlandırılmasını da talep etti. West'in bu düzenlemelerden memnun olduğu ifade edildi.

Taraflardan hiçbirinin sahip oldukları evlilik anlaşmasına itiraz etmedikleri de belirtildi.

Aylardır ikisinin ayrı hayatlar yaşadığı söylenen çiftin boşanma iddiası, West'in sonradan sildiği bir tweet'le ortaya çıkmıştı. West de ABD seçimlerine adaylığını koyduğu dönemde Kardashian'dan boşanmaya çabaladığını söylemişti.

West, eşi Kim Kardashian'ın bir otelde rap şarkıcısı Meek Mill ile buluşmasından sonra yaklaşık iki yıldır boşanmaya çalıştığını ifade etmişti.

West’in, Kim Kardashian ile Nicki Minaj'ın eski sevgilisi Meek Mill'in Kasım 2018'de Los Angeles'ta açılan Ceza Adalet Reformu Zirvesi'nde konuşmak için bir araya geldiği zamana atıfta bulunduğu düşünülmüştü. Kardashian ise, "Kocama anlayış gösterin, bipolar bozukluğu var" ifadelerini kullanarak West'i savunmuştu.





Bu haber ermenihaber kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (ermenihaber) ve yazarına ait olup,
bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.

Opinions expressed are those of the author(s)-(ermenihaber). They do not purport to reflect the opinions or views of bolsohays.com
+