​Eurowings Havayolları, Mayıs ayından itibaren Yerevan-Berlin rotasında direkt uçuşlar düzenleyecekt - Gündem
19 Haziran 2024 - Հակական տոմար - Տարի : 4516 / Ամիս : Մարգաց / Օր : Անահիտ / Ժամ : Բաւական

Gündem :

27 Ocak 2024  

​Eurowings Havayolları, Mayıs ayından itibaren Yerevan-Berlin rotasında direkt uçuşlar düzenleyecekt -

​Eurowings Havayolları, Mayıs ayından itibaren Yerevan-Berlin rotasında direkt uçuşlar düzenleyecekt ​Eurowings Havayolları, Mayıs ayından itibaren Yerevan-Berlin rotasında direkt uçuşlar düzenleyecektir

Ermenistan Turizm Komitesi'nin açıklamasına göre, Alman düşük maliyetli havayolu şirketi Eurowings, Mayıs 2024'ten itibaren Yerevan-Berlin arasında direkt uçuşlar başlatmayı planlamaktadır.

Ermenistan Turizm Ulusal Komitesi Başkanı Sisian Poghosyan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"Almanya'dan yeni turistleri ağırlama fırsatını dört gözle bekliyoruz. Tarih, kültür, doğa ya da sadece macera arayan biri misiniz, Ermenistan herkes için çeşitli deneyimler sunuyor. Bu nedenle, keşfedilmemiş bir yolculuğa çıkmak için Ermenistan'a gidin."

Berlin-Yerevan uçuşları şu anda Eurowings'in resmi web sitesinde erişilebilir durumda. Daha fazla bilgi için, tarife, ücretlere ve hizmetlere dair ek bilgiler için https://www.eurowings.com/en adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu haber ermenihaber kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (ermenihaber) ve yazarına ait olup,
bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.

Opinions expressed are those of the author(s)-(ermenihaber). They do not purport to reflect the opinions or views of bolsohays.com
+